LIPIŃSCY DOMY - Forum - Warunki użytkowania

Rejestrując się na „LIPIŃSCY DOMY - Forum” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „LIPIŃSCY DOMY - Forum”. „LIPIŃSCY DOMY - Forum” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „LIPIŃSCY DOMY - Forum” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”). Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu.
Przekazując jakiekolwiek materiały (treść, grafikę, zdjęcia, wypowiedzi,informacje) do publikacji na naszych stronach w szczególności na stronie naszego forum udzielasz nam jednocześnie niedpłatnej licencji na ich używanie, w szczególności licencji na ich dowolne i niczym nielimitowane powielanie, zmienianie, publikowanie i modyfokowanie. Zgadzasz się, że wszelkie przekazane w ten sposób materiały i treści mogą być podpisane i markowane naszą działalnością, jej nazwą i wszelkimi znakami handlowymi należącymi do naszej firmy.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „LIPIŃSCY DOMY - Forum” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „LIPIŃSCY DOMY - Forum” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.


Powrót do ekranu logowania

cron