gdzie umiesćić wodomierz

gdzie umiesćić wodomierz

Postprzez Lucas » Pn, 3 stycznia 2011, 09:32

Witam, aktualnie jestesmy na etapie projektu przylacza. Mam pytanie o umiejscowienie wodomierza.Wg projektu domu wodomierz ma byc umiejscowiony w kuchni, ale tam zaplanowalem sobie lodowke, chcialbym aby ten wodomierz znajdowal sie pod schodami na poddasze. Czy jest mozliwosc umiejscowienia go w takim miejscu? Czy jakies przepisy okreslaja, gdzie nalezy instalowac wodomierz? Jakie odległosci nalezy zachowac w pionie i poziomie pomiedzy instalacjami wodnymi,gazowymi (gaz plynny) i elektryczna?
Lucas

Re: gdzie umiesćić wodomierz

Postprzez architekt_diabla » Pn, 3 stycznia 2011, 09:33

Przepisy nie określają gdzie ma być umieszczony wodomierz, umieść tam gdzie Ci wygodnie ale tak aby był do niego łatwy dostęp.
architekt_diabla

Re: gdzie umiesćić wodomierz

Postprzez Lucas » Pn, 3 stycznia 2011, 09:34

Ok dzięki wielkie za błyskawiczną odpowiedź :)
Lucas

-

Postprzez RTlelve » Pn, 1 listopada 2021, 22:06

to wywal kasę na zestaw gdzie masz czytanie z OBD2 i będziesz miał tak jak należy

Problem z gniazdami - to od tego jest regulacja zaworów i ewentualnie lubrykacja
RTlelve

Wybudowany dom: Ustronny I

-

Postprzez RTlelve » Wt, 2 listopada 2021, 01:29

Nie, nie czytałem, że jak założą BRC to będzie śmigać, ale z czasem może być problem z gniazdami, a w Stagu jest więcej ustawień i powinno się to ustawić w czasie jazdy. Nie ograniczać się to autokalibracji.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
RTlelve

-

Postprzez RTlelve » Wt, 2 listopada 2021, 08:10

ze swojej strony napisze, że zakładałem BRC Alba. Instalacja sprawuje się rewelacyjnie nie wyczuwam żadnego spadku mocy.
Do tego założyłem znienawidzoną przez 80 społeczeństwa lubre.
RTlelve

-

Postprzez RTlelve » Śr, 3 listopada 2021, 00:29

2,5k. A jak była ustawiana nie wiem.
Jedno jest pewne nie czuje spadku mocy tylko radość na cpn.

Widzę że się napalasz na jakieś profesjonalne strojenie. Pewnie jeszcze byś chciał wydruki z hamowni
RTlelve

-

Postprzez RTlelve » Śr, 3 listopada 2021, 20:05

Prawda jest w Tobie.
Gdyby prawda była w Biblii czy apokryfach połowa populacji z zalozenia nie miałaby możliwości jej poznać.
Problem w tym, że nie zawsze chcemy ta prawdę znać.
RTlelve

-

Postprzez RTlelve » Pt, 5 listopada 2021, 07:06

Jak mam wierzyć? W co mam wierzyć? Kto ma rację? Jak odróżnić prawdę od kłamstwa? Wierzę w Boga, ale czy to, staram się być dobrym chociaż nie zawsze to wychodzi. Mam tak wiele wątpliwości, że nie wiem już czy postępuję słusznie. Czy wierzyć tylko Biblii? A co z apokryfami? Czy też zawierają prawdę? Zostały przecież odrzucone przez kościoły bo nie spotkałem się, żeby ktokolwiek cytował z nich wersety a jednak istnieją. Czy są zbyt niewygodne?
RTlelve

Powrót do Instalacje