Budujemy Gardę II

Budujemy Gardę II

Postprzez Dominikka » Wt, 23 grudnia 2014, 00:11

Witajcie,

projekt Garda II powstał za naszą sprawą :) - Garda I była dla nas prawie idealna, ale że prawie robi różnicę ;) przemyślałam sprawę dogłębnie, usiadłam do komputera, rozrysowałam zmiany do projektu i poprosiłam Lipińskich o wykonanie naszej wersji. Projekt ten został później wprowadzony do katalogu jako Garda II.

Ostatecznie budowany przez nas dom ma małe zmiany też w stosunku do Gardy II prezentowanej na stronie Lipińskich:
- u nas wszystkie sypialnie na górze mają garderoby - a wejścia do garderób w sypialniach dzieci zostało ostatecznie przeniesione do małych "przedpokoików", które powstały dzięki niewielkiemu zmniejszeniu hallu na poddaszu
- w projekcie na stronie biura kotłownia znajduje się w pomieszczeniu za garażem - u nas jest tam pomieszczenie gospodarcze, a kotłownia (gazowa, więc "czysta" i niewymagająca wiele miejsca) jest wydzielona w części pomieszczenia 1.9 (garderoba na parterze)

Jeżeli ktoś chce, mogę udostępnić zdjęcia z budowy. Co do wizualizacji, właśnie zrobiłam nowe projekty i wrzucę za chwilę na stronę. W razie pytań proszę pisać, chętnie odpowiem :)

pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim budującym,
Dominika
Dominikka

Zdjęcia: 93
Wybudowany dom: BRAK

Re: Budujemy Gardę II

Postprzez jurekogorek » So, 23 czerwca 2018, 11:02

Witam, czy mogłaby Pani przesłać zdjęcia z budowy i po zakończeniu budowy tego pięknego domu na maila? Jeśli tak to mój e-mail to: kkitekk@tlen.pl
Z góry dziękuje pozdrawiam, Ania.

P.S. im więcej tym lepiej
jurekogorek

Powrót do Garda II