Tani i energooszczędny dla 3-4 osobowej rodziny .

Jeżeli zastanawiasz się jaki projekt domu byłby dla Ciebie najlepszy, lub nie możesz się zdecydować między kilkoma projektami to miejsce jest przeznaczone dla Ciebie. Napisz nam czego potrzebujesz, lub czego oczekujesz od domu, a nasi konsultancji wskażą Ci najlepsze opcje.

Tani i energooszczędny dla 3-4 osobowej rodziny .

Postprzez RobertW. » So, 13 kwietnia 2013, 19:49

Witam .
Posiadam działkę 26 na 50 m. front od zachodu i zastanawiam się nad budową niedużego taniego domku , najlepiej energooszczędnego . Oglądałem projekty z garażem i poddaszem użytkowym ale nie wiem na który się zdecydować . Zależy mi aby :
- kotłownia była za garażem ,
- kuchnia obok garażu ,
- na poddaszu 3 lub 4 pokoje i łazienka ,
- na parterze dobrze by było gdyby się znalazł gabinet ,
- salon z kominkiem takim aby był też na tarasie (nie wiem czy to dobry pomysł),
- garaż pod jednolitym dwuspadowym dachem , aby nad nim wykorzystać przestrzeń na pokój .
Będę wdzięczny za wszelkie sugestie gdyż na budowie nie znam się zupełnie . Budżet mam skromny dlatego wszelkie tanie i dobre sprawdzone rozwiązania mile widziane .
Działka duża więc może garaż osobno ale czy to się opłaca ? Może tylko wiata ?
Czekam na podpowiedzi .
RobertW.

Re: Tani i energooszczędny dla 3-4 osobowej rodziny .

Postprzez Lipińscy » Wt, 16 kwietnia 2013, 11:17

Najbliższy tym warunkom może być projekt Bergen IV, Osaka lub Lipsk III w odbiciu lustrzanym - ew. Lipsk IV w odbiciu lustrzanym, gdzie jest już kotłownia na paliwo stałe za garażem, ale garaż jest przekryty dachem jednospadowym.
Lipińscy
Site Admin

Zdjęcia: 377

Postprzez aga1507 » Wt, 21 czerwca 2016, 09:55

Witam.Interesuje mnie projekt domu 4 osobowego ze strychem do późniejszego zagospodarowania,lub projekt domu parterowego częściowo podpuwniczonego
aga1507

Postprzez Lipińscy » Wt, 21 czerwca 2016, 13:06

Dzień dobry. Projekty ze strychem do późniejszej adaptacji to np.:
Bastia, Lucia_VI/, Aosta, Haga, Denver_III, Praga_IV - schody można przewidzieć w salonie, Odessa- schody w jadalni lub w salonie, Baden_III.
Projekty z podpiwniczeniem robimy na indywidualne zamówienie.
Lipińscy
Site Admin

Zdjęcia: 377

Powrót do Propozycje projektów